• Kayseri Pınar Nakliyat - "Güven Kapınız"
  • Telefon
  • 0542 525 00 45
  • E-Posta
  • info@kayseripinarnakliyat.com
  • Çalışma Saatleri
  • Pazartesi - Pazar 07:00 - 24:00

Hizmetlerimiz

Asansörlü Nakliyat

Kayseri Pınar Nakliyat hizmetleri evden eve ve ofisten ofise alanlarında, hoşgörü ve sorumluluk duygusuyla a eşyalarınızın çok daha kolay ve hasarsız bir şekilde taşınmasını sağlar. Hızlı ve yüksek kaliteli taşımacılık hizmetlerimizde müşterilerimize ağladığımız maksimum memnuniyet temel ilkelerimizdendir.İşinizi yaptıktan sonra tekrar görüştüğünüzde bizim için nakliyat şirketi hizmetini kaliteli sundular diyebiliyorsanız işte verdiğimiz maksimum hizmet kalitesi olarak amacımıza ulaştık demektir. Tüm nakliyat taleplerinize karşılık verebileceğimiz şehirlerarası taşıma ve nakliyat şirketi olarak biz ihtiyacınız olduğu her an 7/24 yanınızda olacağız.

Evden Eve Nakliyat

Şüphesiz en zor iş dallarından olan evden eve nakliyat kesinlikle işi bilen uzman personel ve ambalajlı olarak yapılmalıdır.Eskiden yakın çevrelerden akrabalar toplanarak yapılan ev taşımacılığı günümüzde yoğun iş koşulları zaman darlığı ve çok hızlı gelişen teknoliji ile kaliteli nakliye şirketleri tarafından uzmanlık içerisinde yapılmaktadır. Sizce evden eve nakliyat firma seçimi nasıl olmalıdır. Bu konuda sizlere bir kaç ayrıntıyı sıralamak istiyoruz. Firmanın web sitesini iyi inceleyiniz araç ve paketleme resimleri orjinalmi Nakliye şirketinin internet üzerinde bir şikayeti olup olmadığını kontrol ediniz. Referanslarını inceleyiniz nakliye şirketinin yetki belgeleri mevcutmu Telefon görüşmesinde aldığınız cevaplar hızlı ve netmi sizi tatmin ediyormu ve mümkünse ekspertiz hizmeti isteyiniz sorunsuz bir taşıma için gerekli yukarıda belirttiğimiz ayrıntılar size daha iyi bir nakliye firması seçmeniz için yazılmıştır.Kayseri Pınar Nakliyat olarak yukarıda yazılan tüm kriterlere sahibiz sizlere en iyi hizmeti en ekonomik şartlarda sunmaktayız.Evden eve nakliyat için modern araçlarımız güleryüzlü profosyonel ekip arkadaşlarımız ile sorunsuz bir şekilde hizmet vermekteyiz. Ev taşımalarınız ambalajlı monte ve demonte kolileme paketleme ve depolama olarak farklı kulvarlarda hizmetinize sunulmuştur.

Kurumsal Nakliyat

Kayseri Pınar Nakliyat Firmamız 1998’li yıllara varan geçmişi işle günümüze nakliyat alanında gelişen teknolojiyi takip ederek bu zamana kadar kaliteli ve güvenilir nakliye hizmetinin temellerini atmıştır. Endam Nakliyat Firma Genel Müdürü Bekir Bayram önderliğinde yönetilen firmamız geniş araç filosu ve alanında uzman nakliye çalışan kadrosu ile nakliyat sektöründe çalışmalarına hızlı bir şekilde devam etmektedir. Evden Eve Nakliyat hizmetinde en üst düzeyde müşteri memnuniyetini ön planda tutan nakliye firmamız geçmiş den günümüze nakliyat hizmeti vermiş olduğu müşterilerinden gelen referanslarınada en kaliteli eşya taşımacılığı hizmetinide sunmuştur. Endam Nakliyat firmasının geniş müşteri portföyüne sahip olmasının nedeni müşterilerimizin eşyalarını kendi eşyamızmış gibi en ince titizlikle nakliye hizmeti vermemizden kaynaklıdır. Evden Eve Nakliyat sektöründeki artan rekabetten kaynaklı düşen nakliye hizmetlerindeki çalışma kalitesine dahil olmayan firmamız her zaman nakliye alanındaki çalışma prensiplerinden ödün vermediğini belirtmek isteriz.

Ofis-Büro Nakliyat

Kayseri Pınar Nakliyat ofis işyeri taşımacılığı alanında kaliteli hizmetler sunarak bu alanda kendisini kanıtlamış bir firmadır. Hizmet içeriğinde uzman personel ekspertiz donanımlı araç filosu asansör sigorta gibi temel nitelikleri bünyesinde barındırmaktadır. Bir firmadan beklediğiniz ne varsa Kayseri Berat Nakliyat beklentilerinizi karşılayabilecek güce ve kapasiteye sahiptir. Bu gücü çağın yeniliklerine ayak uydurarak elinde tutan firma olarak gücünü donanımlı araç filosundan ve her türlü tecrübeye sahip işinde uzmanlaşmış kadrosundan alarak sizler için yapmış olduğu hizmete yansıtarak yeni ofis ve iş yerlerinizi taşımakta ve yenilemekte en büyük yardımcınızdır. Kayseri Pınar Nakliyat taşıma sektörünün teknik alanında yoğun bir öğrenim görerek ve türlü uygulamalara katılarak yüksek derecede yeterlilik kazanmış olan bilgi düşünce ve onayına başvurulan eksper hizmetlisini görevlendirerek sizleri ve personeli yönlendirme amaçlı işlemler yapmaktadır. Eğitimli personel elde taşınacak büyüklükte eşya paketleme materyalleri ile iş yerinizdeki tüm eşyaları dikkatli ve güvenli bir şekilde paketleyerek taşımaya hazır hale getirmektedir. Eşyaları taşıma gereçleri yaz ve kış sezonuna göre uygulanmaktadır. Bu uygulama materyalleri havalı naylon kraft kağıt streç film gibi özel paketleme uygulanarak ofis ve iş yeri eşyalarınıza zarar vermeyecek gereçler kullanılmaktadır. Kayseri Pınar Nakliyat araçları çelik kasalı olup iç kısmı medefe kaplıdır. Bu gibi özelliklere sahip olan araçlar ile eşyalarınız taşınırken deforme olmadan sarsıntı olma durumunda etkilenmeden veya her hangibir kötü sonuca meyil vermeden güvenli bir şekilde adrese teslim edilmektedir.

Parça Eşya

Kayseri Pınar Nakliyat herhangi bir ev ofis veya iş yerinin yalnız bir bölümünü içine alan veya az sayıda eşya taşıma da denilen parça eşya taşıma hizmetini sizlere sunmaktadır. Araçlara yüklenen eşyanın az sayıda olması nedeniyle ve az yer kapladığı için aynı güzargah üzerinde olan adreslere bu eşyalar birleştirilerek güvenli bir şekilde teslim edilmektedir. Bu şekilde sunduğumuz hizmet içeriği ile sizler için daha hızlı ve daha ekonomik bir taşımacılık hizmeti temin etmek amaçlanmıştır. Kayseri Berat Nakliyat sahip olduğu donanımlı araç filosunda bulunan araçları ile parça eşya taşıma hizmetini sunarken taşıma aşamalarına göre bu hizmeti bölümlere ayırmaktadır. Bu hizmet içeriğiyle uyumlu olarak eşyaları ortak bir amaç için bir araya getirme birleştirme yoluyla ihtiyacınıza ve isteğinize bağlı olarak günlük haftalık aylık seferler organize etmektedir.Parça eşya taşımacılığı miktarı az olan farklı ebatlarda olan sık kullanılmayan eşyalar olarak bunlar yazlık eşya öğrenci eşyası çeyizlik eşya koltuk takımı veya masa takımı gibi büyük küçük ebatlarda yer kaplayan eşyalardır. Firmamız çoklu eşya taşımada gösterdiği titizliği parça eşya taşımada da göstermektedir.Parça eşyalarınızın paketlenmesi ambalajlanması modüler mobilyaların demontaj ve montajı kurulum ve yapılandırılması eğitimli elemanlarımız tarafından özenle yapılmaktadır.

Bizi Tercih Ettiğiniz için Teşekkür Ederiz....

Sizlere daha kaliteli bir hizmet Sunabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz
  • AdresNazımbey Mah. Nazımbey Cad.Özçalışkanlar İşh. Zemin Kat No:11 Melikgazi / Kayseri
  • Telefon0542 525 00 45
  • Telefon0532 725 23 29
  • E-Postainfo@kayseripinarnakliyat.com

İletişim